↑ Return to Ana Menü

Accomodation

 

 – Konaklama önerileri, ilgili tesislerle görüşülerek bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. – Aşağıdaki tabloda yer alan fiyatlar “2015 Kartal Open Satranç Turnuvası” için alındığından, konaklama tesislerine turnuva için gelindiği belirtilmelidir.

TESİS

MEVKİİ ÜCRET

AÇIKLAMA

Ada Kartal HotelTel: +90 0216 382 88 65    530 760 92 91
web: adakartalhotel.com
Büyükada AÇIK BÜFE+ KAHVALTI + ÖĞLEN + AKŞAMİki Kişi: 220 TLÜç Kişi: 330 TL Turnuva salonuna 50 m . Odalar bugalov ve suittir.0-6 yaş ücretsizdir.Çocuklar %50 indirimlidir.
BÜYÜKADA PANSİYONLARI (çeşitli)web: büyükadapansiyonlar.net Büyükada
EMEX OTELTel: +90 216 5178293web: info@emexotelistanbul.com Kartal AÇIK BÜFE + KAHVALTIİki Kişi: 150 TLÜç Kişi: 190 TL Kartal İskeleye 200m
Hotel Villa VanillaTel: +90 216 517 90 00web: info@hotelvillavanilla.com Kartal AÇIK BÜFE + KAHVALTIİki Kişi: 160 TL Dolmuş ile Kartal İskeleye 5 dk
Titanic Business KartalTel: +90 216 4535050web: titanic.com.tr Kartal AÇIK BÜFE + KAHVALTIİki Kişi: 250 TL Dolmuş ile Kartal İskeleye 10 dk

Kartal Belediyesi BüyükAda Tesisleri Uluslararası SatrançTurnuvasına Hazırotel r2kÜst-Cafe r2kToplantı-2 r2kSuit-Balkon r2kDüğün-Gelin-Masa ev r2kPiknik-Alanı-Deniz Oda Havuz Halk-Plajı (1)

 Kartal Belediyesi’nin Sosyal Tesisi olan Ada Kartal Hotel, İstanbul’un içinde İstanbul’un kaosundan uzak bir konumda denizin ormanla buluştuğu huzurlu bir konumdadır.

Büyükada’nın en nadide yerinde yer alan tesis, konaklamadan, restoranına, plajından, piknik alanlarına, toplantı salonlarından, şark köşelerine bir çok imkanı bir arada bulundurmaktadır.

Ada Kartal Hotel konaklama konusunda size huzur içinde seçenekler sunuyor. 3 farklı konaklama tipinde (Standart, Bungalov, Suit) hizmet sunan Ada Kartal Hotel, bu konaklama tiplerinde yer alan, 1+1, balkonlu, gelin odası gibi seçeneklerle farklı ihtiyaçlara çözümler üreterek istediğiniz gibi bir tatil olanağı sağlıyor.

Ada Kartal Hotel, Özel Halk Plajı ile günübirlik tatil seçeneğini misafirlerine sunuyor. Kartal Motor İskelesinden kalkan ve tesisin iskelesine yanaşan özel seferler ile kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Büyükada’da ki benzer tesislere göre ekonomik çözümler sunan tesisimizde şezlong, şemsiye, soyunma kabinleri, duş, cankurtaran, büfe ve piknik ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

Üst Cafe bölümümüzde farklı oturma seçenkleri ile deniz manzaralı huzurlu ortamlarda keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Ada Kartal Hotel’de Şark Köşesinden Oyun Salonuna farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik hizmetler bir arada sunuluyor.

Özel piknik alanları ile doğa ile başbaşa kalacağınız keyifli saatler sizleri bekliyor.